Трансперсональна філософія в проекті самореалізації особистості

трансперсональна16 травня у клубі «Позиція» обговорювалася дуже складна і цікава тема: «Трансперсональна філософія в проекті самореалізації особистості». Висловлення, міркування та роздуми ведучого (на цей раз ним був, вже відомий нам, В. Р. Яг’яєв) були складними тому, що нам довелося опановувати нові терміни та поняття. Але суть – вийти з безвиході й реалізувати весь свій потенціал ще у «цьому» житті – була усім зрозуміла. Проте, як це зробити? Нема ще досконалих методик вивчення своєї власної підсвідомості, а ті, що є на озброєнні людства, досить складні та й не зовсім безпечні. Є над чим замислитися, є що обговорити в черговий раз. Що ми і зробимо надалі! Слідкуйте за повідомленнями на нашім сайті!
Усім – добрих та веселих літніх відпусток та канікул! Чекаємо вас, як і завжди, у третій четвер вересня (19-го) о 17 годині для обговорення делікатної теми про непізнаванність філософсько-психологічної природи творчості.
Ведучі – журналіст В. Фальов та філософ І. Шпачинський. До зустрічі!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.