Інформаційно-комп’ютерні ресурси у методичній діяльності ДНЗ

Впровадження в діяльність дошкільного навчального закладу інформаційних технологій на сьогодні є пріоритетним напрямком реалізації державної освітньої політики. У рамках виконання Закону України «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки» дошкільна освіта Миколаєва почала активно модернізувати процес професійної підготовки фахівців різних спеціальностей, впроваджуючи інформаційні і комунікаційні технології та засоби навчання.
Це потребує від вихователів-методистів ДНЗ оволодіння спеціальними знаннями та уміннями.
Саме цьому сприятиме започаткований у місті спільний проект Миколаївського науково-методичного центру та науково-педагогічної бібліотеки «Інформаційно-комп’ютерні ресурси у методичній діяльності ДНЗ». Важливо зазначити, що до участі у проекті залучено всіх вихователів-методистів міста.
Урочисте відкриття проекту відбулося 21 травня 2013 р. у приміщенні науково-педагогічної бібліотеки міста. Відкрили проект директор НМЦ Удовиченко О. О. та директор науково-педагогічної бібліотеки Роскіна Т. І.

Картузов К. М., заступник директора науково-педагогічної бібліотеки, та Романюк І. А., методист НМЦ, ознайомили учасників проекту з орієнтовним планом кожного етап проекту. Картузов К. М. окреслив конкретні дії спеціалістів бібліотеки, які допоможуть у якісному створенню електронних каталогів і картотек психолого-педагогічної літератури у методичному кабінету ДНЗ, а вихователям-методистам надав поради щодо користування зведеним інформаційним ресурсом бібліотеки.
У відкритті проекту взяли участь головні спеціалісти управління освіти Іванова Н. М., Кузнєцова В. П. та зазначили, що реалізація цього проекту сприятиме підвищенню професійної компетентності вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста у питаннях упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у систему методичної роботи та якісному виконанню вимог зазначених документів.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.