Пляма в образотворчому мистецтві

Як завжди, засідання літературно-філософського клубу “Позиція”пройшло цікаво, наповнено. Тема була незвична – “Пляма в образотворчому мистецтві. Вплив світової культури на матеріалізацію образу”, а модератором виступив член Національної спілки театральних діячів України Сергій Володимирович Пантелейчук. Його ім’я відоме не лише в театральних колах і не тільки нашої держави. Людина щедрої душі і м”якої вдачі він і до учнів своїх ставиться шанобливо, по-дружньому. У кожному намагається не лише побачити, а й розвинути талант. Тому важливо, як людина ставиться до форми хмарин, дерев, просто плями на чистому аркуші.

Сергій Пантелейчук кілька років самовіддано і безоплатно працював на спорудженні храму святої Катерини, яку батько Олексій Панна будував у пам’ять про свою талановиту дочку Катю, відому піаністку, життя якої трагічно обірвалося на самому злеті.

С. Пантелейчук продемонстрував багато відеоматеріалів, познайомив членів клубу зі своїми талановитими учнями.
Нам завжди здавалось, що вміння малювати – рідкісний дар Божий, але Сергій Володимирович вважає, що цей дар є у кожної людини, головне – цей дар розвинути, дбайливо вирощувати, підтримувати його. Це не просто, це щоденна наполеглива праця, але який чудовий світ відкривається у нашому першому осмисленному малюнку! Ось як про це каже Сергій Пантелейчук: “Ваша мрія здійснилась: ви вмієте малювати! У цьому щастя. Ви можете спілкуватись з будь-якими людьми планетарного масштабу за допомогою малюнка, як прадавні люди залишали малюнки на скелях, так ви залишите свій відбиток на емпіричному просторі філософських думок, своє бачення оточуючого нас СВІТУ.”

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.