Исчезновение тишины

16 вересня у нашій бібліотеці відбулася презентація нової книги миколаївського автора Г.Борисова «Исчезновение тишины». Поет – як у своїх віршах, так і у висловлюваннях, – був щирим, чесним та довірливим. Його погляд на життя ґрунтується більше на власному досвіді та інтуїції, тому у деяких віршах автор здається дещо наївним, по-дитячому відкритим.

Від інших авторів літературний стиль Г.Борисова відрізняється застосуванням «оказіоналізмів», тобто «слів-видумок», що дозволяє більш змістовно та цікаво висловити свою думку. Присутні на презентації ставили запитання авторові, а він вдумливо і змістовно відповідав на них. Щодо оформлення палітурки малюнком художника О.Маркитана, то відчувалася велика розбіжність думок. Але Геннадій Валерійович стояв на своєму: так і тільки так він уявляв обкладинку своєї нової книги. Поет читав багато віршів, розповідав про свою поетичну «кухню». Атмосфера зустрічі була затишною та дружньою і залишила по собі позитивний настрій, що посилювався враженнями від світлин талановитої Валерії Луговської до циклу віршів Г.Борисова «Я люблю этот город».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.