Від проголошення Незалежності до нової України

Щороку в осінньому буянні квітів до нас приходить хвилююче свято – День знань. Для учнів 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова навчальний рік розпочався в стінах науково-педагогічної бібліотеки. На першому уроці за темою «Від проголошення Незалежності до нової України» присутні ознайомилися з іменами сучасних українських авторів, твори яких користуються великою популярністю не лише в Україні, але і за кордоном. Деякі автори є лауреатами престижних премій і нагород, дипломантами Міжнародних літературних конкурсів, їхні твори перекладалися багатьма мовами світу. Учні відкрили для себе нові імена, – це і Любко Дереш, і Павло Коробчук, – молоді талановиті письменники нового покоління. Головними героями їхніх творів стають підлітки та їхні цікаві, непередбачувані, часом незвичні історії життя, що є близькими і цікавими молоді.
Учням також була цікавою інформація про те, що 30 липня 2016 року було підписано указ Президента України «Про присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року», яким відзначатимуться досягнення українських письменників та видавництв. Звання лауреата премії у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» присуджено Сергію Жадану за збірку «Месопотамія».
Присутнім була представлена до перегляду книжкова виставка сучасних українських авторів. Молодь відкриває для себе нові імена і бажання читати українське, читати книжки, що стали подією, адже читання є однією із складових успішного навчання.
Побажаймо нашим читачам нових цікавих відкриттів і знахідок у книжковому морі сучасного українського письменства!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.