Вечір пам’яті Михайла Ковалевського

Вечір, присвячений пам’яті М. Ковалевського зібрав велику аудиторію друзів, шанувальників його талантів, творчу еліту нашого міста. Цього дня йому виповнилося б 85…
Людина незвичайна: професор філології, поет, скульптор, майстер народної творчості та ще й розвідник, про що сьогодні уже можна говорити. І в кожного, хто виступив того вечора, знайшлися теплі, щирі слова. Мабуть, найпроникливішим і повним був виступ улюбленого поета, лауреата державної Шевченківської премії Дмитра Креміня, якого пов’язували з М. Ковалевським десятиліття творчої дружби.
Дуже доречно і душевно звучали прекрасні вірші М. Ковалевського, сповнені філософского смислу, любові до природи і людей, у виконанні присутніх. Один з ініціаторів створення книжкової серії “Одаренные мудростью” Олексій Геращенко розповів про ідею написання книги про художників-різьбярів по дереву, третина якої присвячена саме нашому герою.
Ряд пісень на вірші батька блискуче виконала Юлія Ковалевська. А завершився вечір пам’яті прем’єрою пісні Євгена Долгова на вірші Михайла Ковалевського “Встреча с Кинбурном”.

ParseError thrown

syntax error, unexpected end of file