Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві

Шановні колеги!
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві», що відбудеться 25-26 травня 2018 р. у м. Миколаїв на базі Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва за участі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти під егідою Миколаївської обласної бібліотечної асоціації.
Основні питання, які розглядатимуться на Конференції:
Освітянські бібліотеки України як центри науково-методичної та інформаційно-бібліографічної підтримки навчального процесу.
Розвиток бібліотек освітніх установ різного рівня та підпорядкування в умовах «суспільства знань».
Сучасні та перспективні послуги бібліотек на підтримку неформальної освіти дорослих.
Попередньо планується робота трьох секцій:
бібліотеки закладів загальної середньої освіти,
бібліотеки вищих навчальних закладів,
публічні бібліотеки, які займаються неформальною освітою дорослих.
Категорії учасників:
Конференція орієнтована на представників бібліотек освітніх установ різного рівня та підпорядкування та спеціалістів із інформаційно-бібліотечного обслуговування, а також на працівників публічних бібліотек, на базі яких працюють освітні центри (у тому числі з неформальної освіти дорослих).

Участь у конференції – безкоштовна.
Транспортні витрати, проживання та харчування учасники конференції сплачують самостійно.
Організатори конференції можуть допомогти із бронюванням готелю (для цього виберіть відповідний пункт у реєстраційній формі).
Реєстрація учасників триває до 30 квітня, форма реєстрації доступна за посиланням https://goo.gl/forms/RcCEthu649ZRdi1Q2 .
За результатами конференції планується публікація збірника статей з матеріалів конференції. Передбачається тільки очна участь у роботі конференції.
Вимоги до статей, які будуть опубліковані у науковому часописі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Вересень» – (завантажити).Статті надсилати на e-mail:  [email protected]
Учасники Конференції отримують за бажанням сертифікат учасника і програму Конференції. Програма Конференції у форматі .pdf буде представлена на сайті https://library.mk.ua/.
Заїзд учасників 25 травня 2018 року.
Початок роботи о 10.00 у приміщенні науково-педагогічної бібліотеки міста Миколаєва (вул. Адміральська, 31).
25 травня – пленарне і секційні засідання. Увечері – пішохідна екскурсія містом.
26 травня 2018 року відвідування бібліотеки Миколаївського муніципального колегіуму ім. Володимира Чайки (за бажанням учасників), потім – виїзд до міста Очаків, орієнтовна вартість поїздки – 250 грн. (оплачується учасником самостійно).
Контактні особи:
Костянтин Картузов, директор Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва,
тел. (0512) 76 – 56 – 04; [email protected]
Олена Єнтіс, – [email protected]