Проповідь з гітарою

15 вересня у рамках Народного університету українознавства імені Григорія Сковороди, філія якого започаткована при обласній науково-педагогічній бібліотеці, відбувся незабутній вечір-презентація творчості священика і справжнього барда отця Сергія Кисельова. Відбулося не просто високодуховне спілкування із священиком із Київської області – с.Сулимівка Яготинського району , слухачі мали можливість послухати чудові пісні і вірші в авторському виконанні, а й поставити різні житейські запитання, попросити благословення на важливі події.
Слід підкреслити, що о.Сергій – не ортодокс, це людина широкого світогляду, високої внутрішньої культури. Ріс звичайним хлопцем. У 25 років, працюючи фельдшером на «швидкій допомозі» похрестився. А в 31 став священиком. Змолоду писав пісні, а прийнявши сан, перестав, думаючи, що це справа не богоугодна. Однак митрофорний протоієрей Михайло Макєєв благословив його на виконання таких духовних пісень. І ось уже вийшло 10 дисків, написав і книгу про своє життя «Богатство сердца золотое». Пісні задушевні, про добро і зло про честь і гідність, любов божественну і жертовну, про справжню красу, про красиву душу, а не зовнішність. Отець Сергій розповів багато історій зі свого життя. А співає він всюди: і в дитячих сиротинцях, школах, лікарнях, тюрмах. Відвідав Морський собор у Кронштадті, Кулевчанське чудо в Одеській області. Він упевнений: Господь може змінити і зцілити будь-яку душу, бо йому кожна людина дорога.
Серед слухачів того вечора були актори, вчителі, юристи, журналісти, представники молодого і старшого покоління – міська інтелігенція. Книг на всіх бажаючих не вистачило, люди з задоволенням придбали диски з піснями о. Сергія Кисельова. А вела вечір – менеджер і близький друг барда-священика Надія Хоменко, яка вважає це своїм духовним обов»язком.
Тетяна Даниленко, журналіст.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.