Одаренные мудростью. Поэзия дерева.

24 лютого у науково-педагогічній бібліотеці колектив авторів презентував нову, четверту числом, книгу із серії «Одаренные мудростью». Книга «Поэзия дерева» розповідає про життєвий шлях і творчість трьох миколаївських педагогів та художників: Леоніда Шкаруби, Михайла Ковалевського та Юрія Одробинського. Роботи майстрів багаторазово експонувалися на різних виставках, виставлялися в музеях, отримували численні схвальні відгуки глядачів і в засобах масової інформації. Їх творчість вирізняється різноманітністю стилів, високою художньою майстерністю, прагненням передати красу природи з використанням різноманітних художніх засобів і матеріалів.
У залі зібралися друзі героїв книги, бібліотекарі міста, студенти, усі ті, хто захоплюється живописом, художньою обробкою дерева, карбуванням, роботою з кісткою, хто кохається в поезії і цікавиться історією та культурою рідного краю. Звертаючись до присутніх виступаючі говорили про те, що роботи творців змушують не просто споглядати і любити прекрасне, вони спонукають до роздумів.
До презентації було організовано книжкову виставку «Мистецькі голоси рідного краю». З книгами серії «Одаренные мудростью» всі бажаючі можуть ознайомитися у науково-педагогічній бібліотеці міста Миколаєва.

ParseError thrown

syntax error, unexpected end of file