Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільних бібліотек

Шановні колеги!
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177 „Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації” 26 червня 2017 р. Міністерство освіти і науки України видало наказ № 929 “Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек“.

Цей наказ є офіційним стартом для всіх шкільних бібліотек України початку переходу на УДК. Універсальна десяткова класифікація (УДК) побудована за принципом поділу на галузі науки, у якій відображаються всі зміни, що відбуваються у світовій науці. ББК як класифікаційна система була розроблена за дорученням керівництва комуністичної партії СРСР у 60-х роках минулого століття і мала на меті підпорядкувати усі галузі науки комуністичній ідеології. Сьогодні ББК має офіційний статус Національної класифікаційної системи Росії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.