Відеопоезія. Погляд на Міжнародний фестиваль «CYCLOP»

alt-724x102411 січня у Науково-педагогічній бібліотеці відбулось засідання молодіжного літературного клубу “Alternative”. Тема зустрічі: “Відеопоезія. Погляд на Міжнародний фестиваль «CYCLOP» ”.

В рамках вечора ми подивилися 12 відеопоетичних робіт, які увійшли у шорт-лист другого Міжнародного конкурсу відеопоезії «CYCLOP». Під час перегляду провели голосування за кращу роботу. Результати нашого голосування розбіглися з офіційними результатами лише в тому, хто отримає перше, а хто друге місце. Так, робота Ольги Михайлик «Зміна декорацій» в нашому голосуванні посіла перше місце, хоча в Києві вона офіційно отримала друге місце, а робота Ксенії Калініченко «1+1=1», відповідно, в нашому голосуванні отримала друге, а в Києві офіційно перше місце.
Голова обласної організації «Конгрес літераторів України», член журі другого Міжнародного конкурсу відеопоезії «CYCLOP», Олексій Торхов прочитав учасникам заходу лекцію: “Відеопоезія: проблеми класифікації”, в якій ґрунтовно виклав проблематику й існуючі методи класифікації відеопоезії, а також поділився враженнями від фестивалю.
Дуже цікаво було поспілкуватись з Анжелою Богаченко, нашою землячкою, чия робота «Королю Первых Одуванчиков», увійшла до шорт-листа другого Міжнародного конкурсу відеопоезії «CYCLOP». Учасники ставили Анжелі питання стосовно роботи над відео, на що вона зі знанням фахівця радо відповідала. Анжела розповідала про різні технічні особливості й про інші відеопоетичні конкурси, в яких вона брала участь.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.