Аудіокниги

alt-bigл27 грудня 2012 року в Науково-педагогічній бібліотеці відбулось засідання літературного клубу «Alternative». Під час зустрічі на тему «Аудіокниги» ми говорили про позитивні якості аудіокниги, майже не протиставляючи такий різновид книг звичайним паперовим тому, що всі учасники зустрічі дійшли згоди у тому, що читати книгу зовсім інше, ніж її слухати. Аудіокнига є самостійним твором мистецтва, в якому важливі ролі відіграють актор (диктор), який читає текст; музичний супровід, якщо такий є; якість запису тощо. Тобто літературний твір в аудіокнизі – це головний матеріал, який складає стрижень такого виду книг, проте він не є єдиним компонентом вдалої аудіокниги.
Учасники зустрічі дійшли згоди у тому, що краще за все книгу читати самому. Аудіокнига стає у нагоді, коли у вас немає змоги читати паперову книгу. Але Ви можете спокійно слухати аудіокнигу, перебуваючи у громадському транспорті, займаючись рутиною робою й так далі.
Під час зустрічі ми також говори про цікаві аудіокниги та про людей, які їх озвучують. Також ми розглянули низку аудіокниг, озвучених самими авторами, зокрема, роман «Дванадцять обручів» Юрія Андруховича, роман «Депеш мод» Сергія Жадана та інші.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.