Зустріч з Іриною Грунською

17 вересня бібліотека знову запросила до своїх гостинних стін літературно-філософський клуб «Позиція».
Президент клубу Ігор Леонідович Шпачинский привітав присутніх з початком нового «клубного» сезону, а Валерій Федорович Фальов нагадав про пам’ятні дати клубу, адже у наступному році клуб святкує своє 20-річчя! Валерій Федорович прочитав свій вірш «Благодарение», присвячений ювілейній даті та співзасновнику клубу Валентині Іванівні Мітіній.
Переходячи до поточної теми зустрічі – «Літературні смаколики», Президент клубу представив модератора – Ірину Грунську. Ірина Іванівна, в свою чергу, розкрила таємницю походження цієї теми, яка тісно пов’язана з етапами становлення її творчої особистості в контексті найближчого оточення (дідусь, мама, чоловік, вчителі та інші).
Вона розповіла про свою творчу еволюцію: від дитячих казок до філософських притч, а далі представила присутнім виставку своїх книг для дітей і дорослих та запропонувала бажаючим їх придбати.
Творчість Ірини Іванівни Грунської цікава ще тим, що вона завжди сама ілюструє свої книжки, адже за фахом вона – художник.
Спілкування автора з аудиторією відбувалось під супровід гітари, виконавець – Лариса Дедулян.
Під час зустрічи Ірина Іванівна дуже цікаво відповіла на безліч запитань, тому час промайнув непомітно.
Підсумки засідання, як завжди, підвів Ігор Леонідович Шпачинський та запросив усіх бажаючих на наступне засіданні клубу, яке присвячене поетові та та журналісту Валерію Федоровичу Фальову з нагоди ювілею та презентації його нової книги.
Чекаємо на вас 15 жовтня о 17-00, тема зустрічі – «Особистість в оточенні слів, думок, віршів», яку представить ювіляр – Валерій Фальов.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.