ЗМІ – які вони є, та якими ми хотіли б їх бачити?

4 березня на зустрічі у клубі «Позиція» відбулась бурхлива та емоційна дискусія про ту важливу, буває що й негативну роль, яку відіграють у нашому житті ЗМІ. Байдужих не було. Свій погляд на сучасні засоби масової інформації (як і завжди емоційно) виказала Мірошкіна Н.В., викладач університету «Україна», яку дуже хвилює подання проблем освіти на шпальтах газет та журналів. Гаряча дискусія розгорнулася навколо питання пріоритетності надання інформації в електронному чи друкованому вигляді. Ось у цьому питанні непохитною була позиція головного редактора видання «Новая николаевская газета» Іцковського Ю.: «Друковане слово, газета у руках читача – важливіші у сприйнятті користувачами інформації».
Розсудливими та розумними були виступи Шпачинського І. (Миколаївський державний університет ім. В.Сухомлинського), Мітіної В. (Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв) та Роскіної Т. (Миколаївська науково-педагогічна бібліотека). По закінченню зустрічі не хотілося розходитись, бо, здавалося, що не все сказали, не всі докази навели, але було дуже цікаво.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.