Уроки выборов с точки зрения интересов развития Украины

pos-2010120915 листопада відбулася зустріч у літературно-філософському клубі «Позиція», яку, без перебільшення, усі з нетерпінням чекали. По-перше, тому, що модератором теми минулих виборів у Верховну Раду мав бути Ю. Іцковський (це завжди-компетентність, обізнаність у предметі плюс емоційність!), по-друге – тема занадто цікава та болюча. Що казати, все склалося так, як і очікувалося. Аналіз складної ситуації, перед та на час виборів, Юрій Іцкович виклав стисло та доказово, з гумором та емоційною мовою. Було не тільки цікаво – сам процес дійства був захоплюючим.
Дискусія була досить (а місцями і занадто!) жвава. Це й закономірно: скільки людей, стільки й думок.
Наприкінці року, перед великими святами, ми вирішили теж трохи порозважатися, тому з ініціативи нашого віце-президента В. І. Мітіної оголошуємо Карнавал філософів! Він незвичайний: на ньому маска-портрет улюбленого філософа, маскарадний костюм-його мудрі думки та висловлювання.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.