Творчий портрет В.Ф. Фальова

15 жовтня 2020 року відбулося засідання літературно-філософського клубу «Позиція», присвячене ювілею поета і журналіста Валерія Федоровича Фальова. Директор бібліотеки Костянтин Картузов, привітав ювіляра та подарував йому підготований бібліотекою біобібліографічний покажчик «Творчий портрет В.Ф. Фальова», до якого увійшли роботи Валерія Федоровича у сфері журналістики, поезії та філософії.
Віце-президент Клубу Валентина Іванівна Мітіна представила присутнім виставку наробок Валерія Фальова, де були представлені роботи у різних напрямах, зокрема, присвячені членам клубу «Позиція»: театральному художнику С.В. Пантелійчуку, мистецтвознавиці О.М. Петренко, філософам Павлу Верісагу, І.Л. Шпачинському та В.І Мітіній. Але головне – це поетичні роботи Валерія Федоровича Фальова, збірки «Колокольчик дилижанса», «Вновь озарение былым» та багато публікацій у різноманітних альманахах.
В рамках вечора Валерій Федорович презентував свою нову збірку «Из дивных странствий возвратясь», що вийшла друком у видавництві «Іліон, яку бажаючі мали змогу придбати, з автографом автора, зрозуміло!
Незабутню, святкову атмосферу вечора створив заслужений артист України, композитор Олександр Сичов, виконавши ряд пісень на вірші Валерія Фальова. Музику до них написав сам Олександр та І. Мартиненко. Тепло та емоційно привітала ювіляра поетеса, керівник ЛітО «Зоря» Надія Щедрова, подякувавши Валерію Федоровичу за багаторічну творчу працю у цьому об’єднанні. Сам ювіляр у відповідь подарував Надії Щедровій та Олександру Сичову свою нову збірку.
Валентина Іванівна Мітіна здивувала присутніх та розчулила Валерія Федоровича своїм незвичайним подарунком: власноруч зв’язаною лялькою у вигляді Музи. Вона натякнула на відому пісню Володимира Висоцького «Візит Музи» і запевнила, що ця Муза ніколи не залишить ювіляра, завжди буде поруч з ним.
Протягом вечора багато присутніх тепло і щиро привітали Валерія Федоровича з ювілеєм. Друзі, родичі та просто шанувальники (а більше – шанувальниці!) його таланту щиро бажали творчої наснаги, здоров’я та всіляких гараздів. Розчуленого, всього у квітах, подарунках, поцілунках та з іменинним тортом, ювіляра провели додому. Тож, побажаємо йому солодкого творчого життя, щедрих меценатів для підтримки творчих задумів і планів.
Наступна зустріч у клубі «Позиція» відбудеться 19 листопада та буде присвячена індійській філософії. Модератором цієї теми традиційно виступить Ігор Гармашов.
Чекаємо на вас!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.