Цікава розмова у клубі «Позиція»

проблемаЩо ж, наші сподівання повністю справдилися! Дискусія у клубі «Позиція», яка відбулася 20-го лютого, була бурхлива, дуже цікава, а, головне, достатньо толерантна. Погодьтеся, що у визначенні абсолюта як поняття навіть у професійних філософів дуже широкий розбіг думок. А в релігії! Але ще раз підкреслимо: за стільки років існування Клубу головне його правило – бути взаємно ввічливими – діє на 100 відсотків!
Виступи богослова Мініна Є.А. був не тільки цікавим і змістовним, але й добре проілюстрованим за допомогою комп’ютера. Методика побудови його доповіді була сучасною: вона вимагала, від слухачів відповідей на питання, які виникали з контексту висловленого.
У ході дискусії, активними учасниками якої були Мітіна В.І., Фальов В.Ф., Максименко О.А., розглядалися питання абсолюту як суб’єкту (а не предикату), як прагнення пошуку істини та прояву головного в людини – мислення, формування її світогляду та менталітету.
Багатим доповненням до розмови був масив літератури, рекомендований до теми. Це були й добре знайомі усім твори й нові надходження до бібліотеки, а також список статей та есе з періодичних видань.
Наступна зустріч відбудеться 20 березня і темою її будуть філософські погляди великого Кобзаря.

ParseError thrown

syntax error, unexpected end of file