Синергетична парадигма в філософському та історико-культурному контекстах

Березнева зустріч у клубі «Позиція», як і завжди, пройшла на досить високому рівні, зважаючи на ту непросту тему та безліч проблем, які вона порушує. Більша частина присутніх виявили зацікавленість тими процесами, де найбільш яскраво синергетика дає приклад її застосування у міждисциплінарних проявах.
Змістовна та гарно проілюстрована доповідь Г.Ю.Суріної про еволюцію поняття синергетики не тільки захоплювала, але й розширила горизонти пізнання допитливих членів Клубу. Володимир Яг’яєв ерудовано, з «кучєю» (як він висловлюється!) прикладів домігся того, що суть синергетики стала більш зрозумілою для присутніх. А розумний та дотепний президент Клубу І.Л.Шпачинський підвів риску під дискусією та представив свій погляд на творчість та винахідництво з точки зору синергетики. Не залишився осторонь і Леонід Шифрін, він не тільки виклав своє бачення цього поняття, а й традиційно прочитав вдалий чотиривірш «в тему». А завершив «ліричну» частину дискусії наш визнаний поет Валерій Фальов, який прочитав два вірші: один – присвята В.І.Мітіній з нагоди дня народження, який співпав з датою засідання, а другий, «Молчание», – з глибоким філософським підтекстом та прихованим жалем за молодими літами, які минули… Було багато музики.
Свою ідею супроводу такої важливої теми Лілія Голубовська вирішила і оригінально, і змістовно. У виконанні студентів Миколаївського коледжу культури і мистецтв (клас викладача Добровольської І.А.) пролунали твори композиторів Д.Красноухова, М.Тарівердієва, О.Рибнікова, І.Альбеніса та ін..

Наступне засідання клубу відбудеться 20 квітня. Тему ми повідомимо додатково. Чекаємо на вас о 17 годині.

Слідкуйте за новинами на сайті бібліотеки. До зустрічі!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.