Сучасні аспекти філософсько-політологічних явищ у житті нашої країни

філософсько17 квітня відбулася чергова зустріч у клубі «Позиція», на яку ми так нетерпляче чекали та мали великі сподівання щодо упорядкування власних думок та міркувань про стан подій в Україні та світі. Отже, наші чекання цілком виправдалися, але чи принесло це спокій – друге питання.
Потрібно сказати, що захід вдався. У цьому, без сумнів, велику роль зіграла обізнаність у предметі обговорювання, політична грамотність, толерантність та лекторська майстерність ведучого – журналіста, політика Ю.І. Іцковського. Він дав науково обґрунтовану оцінку розвитку політичної ситуації в Україні з часів Київської Русі і до наших днів, не забувши і про рідне місто – Миколаїв, де всі ми живемо, працюємо, навчаємося, тому нас дуже хвилювало питання подальшої долі усіх суб’єктів нашого міста, отже доля нас самих. Доповідач відповів на всі питання, якими б складними вони не були, але ж, знов – таки – чи втішили вони запитуючих – інша справа.
Чудовим доповненням була відео – презентація «Батьки – засновники науки політології», яку провела В. І. Мітіна, наша незмінна колега на шляху просвітництва та освіти. Огляд літератури з питань філософії політики, політології, економіки та виставка нових книжок з цих питань, теж відіграли значну роль у розумінні теми зустрічі.
Не можна не відмітити виступ – репліку викладача вузу, кандидата філософських наук Н.В. Мірошкіной, яка на базі своїх наукових висновків дала аналіз складу угруповань, задіяних у озброєних конфліктах. Не тільки дотепність доказів, емоційність зробили її виступ важливим для нас. Вражала її особлива обуреність та зворушеність тим, що відбувається у країні.
Чекаємо вас на чергову дискусію 15 травня о 17 годині. Тему буде оголошено пізніше.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.