Сучасна теорія фемінізму

фемінізм19 березня відбулася зустріч у дискусійному клубі “Позиція”. Присутні заслухали лекцію Н.В. Рожанської “Сучасна теорія фемінізму”. Тему подовжила студентка 2 курсу МНУ ім. В. Сухомлинського Лісоколенко Інна з доповіддю“Історія українського фемінізму”. Це було і цікаво, і дотепно. Цього разу була представлена значна добірка книжок для огляду та презентувалося нове видання – “50 великих книг по философии” Т. Батлера-Боудона. Відрізнялась ця зустріч ще й тим, що більшість присутніх були студенти, які взяли активну участь в обговоренні такого суперечливого та витонченого питання як фемінізм, поряд з яким порушились і проблеми гендеру та емансипації.
Приємне враження ми також отримали від презентації результатів власних досліджень студенток 5 курсу факультету соціології ЧДУ ім. Петра Могили Мороз Ольги та Щербак Валерії, які розкрили принципово різні погляди на гостре питання фемінізму з боку старшокласників міської та сільської шкіл. Потім вони методом анкетування виявили ставлення до фемінізму присутніх на зустрічі. Це теж було сприйнято з інтересом.
Ми вважаємо, що наша нова “фішка” – введення в тему дискусії відеокадрів з культових кінофільмів (цього разу – “Солдат Джейн”) – буде успішною. Як і завжди, порадував та розважив присутніх віршованим словом і дотепним коментарем наш шановний Л.Б. Шифрін. Треба сказати також і про нашого Президента, його репліки та заключне слово, як і завжди, були влучні.
Наступна зустріч відбудеться 16 квітня, присвячена вона буде суперечностям сучасної української літератури. Модератором виступить студентка (це вже другий такий випадок!) – Лісоколенко Інна, яка, до речі, пише вірші під псевдонімом “Марфа”. Сподіваємося, що й ця “спроба пера “ буде теж вдалою.
Чекаємо на вас о 17 годині за адресою: Адміральська, 31, НПБ.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.