Спіральна динаміка – модель розвитку людських цінностей

16 травня відбулося засідання літературно-філософського клубу «Позиція». Тема зустрічі: «Спіральна динаміка – модель розвитку людських цінностей» була представлена Суріною Ганною Юріївною, кандидатом філософських наук, доцентом кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО.
Модератор глибоко та в той же час популярно виклала теорію соціальної динаміки в її прикладному психолого-педагогічному аспекті. Теорія соціальної динаміки виникла у 1996 році в США та була викладена в однойменній книзі психологів Дона Бека та Криса Ковена. у свою чергу ці психологи спирались на традиції гуманістичної педагогіки та психології, яка склалася на Заході у 70-ті роки минулого сторіччя (Клер Грейвс та інші). Ця модель сьогодні виходить за межі педагогіки та психології в сфери менеджменту, економіки, політики та інших галузей культури. Модератор активно використовувала візуальні матеріали: від електронних кольорових схем спіральної динаміки в історії людства до рукотворної «соціальної діагностики» її студентів, які візуалізували соціально-політичну, економічну та аксіологічну ситуації в сучасній Україні.
Наприкінці засідання віце-президент клубу В.І. Мітіна підбила підсумки цого вечора та учбового року в цілому та запросила на період канікул всіх бажаючих до парку Перемоги на «філософські посиденьки», які плануються кожної суботи з 9 години до 11 на зелених лавочках.
Чекаємо на вас!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.