Клуб “Позиція”

18 травня відбулась така довгоочікувана зустріч з Японією у рамках клубу «Позиція», яка почалася з відеокліпу японської пісні «Квітка кохання» у виконанні Юкарі Іто. Ніжна музика, чарівна природа відразу занурили в атмосферу цієї екзотичної країни. Лунали танку та хокку, про існування яких у часі та просторі розповів В. Фальов. Його розповідь низкою фактів і сентенцій доповнила В. Мітіна, яку, у свій час, змінив В.М. Лоза – генерал-майор, військова служба якого проходила на Далекому Сході. Довелося йому відвідати і Японію, де він мав змогу добре ознайомитись з її військовим і цивільним життям. Безперечно, побачене на власні очі було дуже цікаво присутнім, особливо дитячі спогади Володимира Матвійовича, адже народився він на Сахаліні.
Протягом усього вечора лунали музичні твори Моцарта, Сантистебана, Венявського та ін. у виконанні талановитих студентів Миколаївського коледжу культури і мистецтв та учнів ДМШ№1. Завершилася зустріч чудовим відеофільмом про культурну спадщину Країни Висхідного Сонця.
Останній раз у цьому навчальному роцуі ми зустрінемось 15 червня: на вас чекатиме розмова про фантастику взагалі і про її представника – філософа, поета, письменника Олеся Бердника зокрема.
До зустрічі!

ParseError thrown

syntax error, unexpected end of file