Проблеми онлайн навчання. Середня та вища школи

18 лютого у бібліотеці відбулося засідання літературно-філософського клубу «Позиція».
Цього разу обговорювали дуже актуальну тему: «Проблеми онлайн-навчання. Середня та вища школи».
Ведучі – кандидати філософських наук І.Л. Шпачинський та Г.Ю. Суріна, долучали до участі у дискусії усіх присутніх.
Г.Ю. Суріна, що має досвід роботи у вищій та середній школі, визначила проблеми, з якими стикаються діти та студенти у процесі онлайн-навчання. Перш за все – часткова втрата соціалізації, особливо у початковій школі. Викликає занепокоєння якість знань та неможливість перевірки їх вчителями у повному обсязі. Галина Юріївна відповіла на безліч запитань батьків щодо збереження здоров’я дітей та посилення мотивації до навчання під час карантину.
І.Л. Шпачинський висвітив проблеми онлайн-навчання у вищій школі. Відсутність контролю за якістю набутих знань та самостійної пошукової роботи студентів (особливо магістрантів) – найчастіші, з якими стикаються викладачі.
За думкою студентів, насамперед у такій формі навчання дуже не вистачає безпосереднього спілкування з викладачами профільних дисциплін.
Тема складна і дуже актуальна, тому в залі точилася жвава дискусія. Своєрідним «розчинником» серйозної теми стали музичні номери, що підготувала Л.Н. Голубовська, а виконали студенти та викладачі училища культури.
Наступне засідання клубу відбудеться 18 березня і буде присвячене кандидату філософських наук, доценту В.І Мітіній, яка відома і під поетичним псевдонімом – Єва Гіан. Запрошуємо на ювілейну творчу зустріч з філософом, поетесою, берегинею клубу «Позиція»!

ParseError thrown

Unclosed '{' on line 71