«Гуманітарні катастрофи: сутність, діагностика, попередження».

30 жовтня відбулася друга зустріч в дискусійному клубі «Позиція» на тему «Гуманітарні катастрофи: сутність, діагностика, попередження».
В обговоренні взяли участь спеціалісти різних галузей знання – кандидати філософських, філологічних, історичних, політичних наук і богослов’я. В полеміці розкрили зміст поняття «гуманітарна катастрофа» та її вплив на всі аспекти політичного, економічного та соціального життя України та Світу, заторкнули проблеми глобалізації, екологічних катастроф, відмови від попередніх принципів гуманізації, що спостерігалися в Україні та країнах Європи, встановлення нового Світового Порядку, сценарії розвитку подій і, питання не менш важливе для кождного громадянина: як взагалі вижити в умовах, що настільки швидко змінюються.
В зустрічі приймали участь: куратори клубу К.О. Тимченко (зав. відділом бібліотеки), І.Л. Шпачинський (кандидат філософських наук, викладач МДУ ім. В. Сухомлинського), В.І.Митина ( канд філософських наук, викладач НФ КНУКіМ), Ю.І.Іцковський (голов. ред. Новой Николаевской Газеты), гості Малишина О.С., Дромашко Н.С.
Як вже заявлялося кураторами клубу, участие у засіданнях може взяти кожний бажаючий.
Шановні миколаївці, ми раді бачити Вас в гостях, і запрошуємо стати учасниками гарячих дискусій на непрості теми.
Наступна зустріч відбудеться 27 листопада.
Тему зустрічі, а також новини клуба ви зможете дізнатися, заглянувши до нас на сторінку!
До зустрічі в клубі!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.