Философия истории. Реабилитация исторической памяти

реабилитация памяти17 вересня відбулася перша зустріч у новому навчальному році в клубі “ Позиція”.
Як уже анонсувалося, розмова мала висвітлити основні положення філософії історії, а члени клубу – поміркувати над таким питанням, як історична правда. Основна частина дискусії була присвячена репресіям у радянські часи, зокрема у нашому місті.
Модератор теми – кандидат історичних наук, член редколегії Книг пам’яті та «Реабілітовані історією» С.С. Макарчук – зробив наголос на тому, як важливо донести до людей, особливо до молоді, історичну правду щодо кожної репресованої особи, що не мирилися з тоталітарним режимом. Як приклад, – доля філософа-самородка Павла Верісага (Георгія Андрухова), про якого у рамках проекту “Справа №…” Миколаївською облдержтелекомпанією було знято досить непоганий документальний фільм.
Присутні у залі учасники зйомок цієї кінострічки поділилися своїми враженнями про роботу у проекті, висловили багато пропозицій і побажань щодо більш досконалого та професійного подання матеріалу у наступних фільмах. Вдова, кандидат філософських наук, активний учасник і колишній голова клубу «Позиція» Валентина Іванівна Мітіна згадала, яким чесним і правдивим був у житті її Георгій, продекламувала як свої, присвячені чоловікові вірші, так і проникливі, громадянсько-патріотичні рядки поезій самого Павла Верісага, які з захватом були сприйняті аудиторією.
Нагадуємо : наступна зустріч відбудеться 15 жовтня . Ії промодерує Ю.І.Іцковський. Чекаємо на вас!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.