Філософія як змістова інтенція сучасної культури

15 листопада у науково-педагогічній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу «Позиція» присвячене Всесвітньому дню філософії. Відкриваючи засідання, директор бібліотеки К.М.Картузов привітав усіх присутніх зі святом та відмітив, що заснування клубу відбулося у тому самому 2002 році, коли і UNESCO впровадив Всесвітній день філософії. Отже, і свято, і клуб – ровесники. Продовжуючи добру традицію, Костянтин Миколайович представив присутнім тематичні книжкові виставки, що підготувала бібліотека, як ілюстрацію до теми засідання клубу: «День філософії» та «Павло Верісаг – до 90-річчя».
Модератор зустрічі, кандидат філософських наук Валентина Іванівна Мітіна розпочала свій виступ з історії виникнення самої ідеї започаткування філософського клубу при науково-педагогічній бібліотеці та згадала людей, що стояли у його витоках.
Під час виступу В.Ф. Фальова пролунав міжміській дзвінок. На зв’язку був президент клубу – Ігор Леонідович Шпачінський. Він телефонував із Київського інституту філософії, де перебував на конференції, присвяченій Всесвітньому дню філософії. Ігор Леонідович привітав усіх присутніх зі святом, передав привіт та найкращі побажання від колег-філософів з усієї України.
Справжнім подарунком до свята була музика, що лунала на протязі усього вечора. Завдяки талановитим студентам  Миколаївського вищого коледжу культури та мистецтв на чолі з концертмейстером Л.М. Голубовською, кожне засідання клубу перетворюється на міні-концерт, де музика – повноправний учасник дискусії, ілюстрація до глибоких філософських думок та просто хвилина для роздумів і насолодження мистецтвом…

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.