Філософія: Наука чи мистецтво?

17 травня відбулося засідання клубу «Позиція». Тема зустрічі була : «Філософія: Наука чи мистецтво? Перспективи викладання філософії у ХХІ сторіччі». Модераторами виступили кандидати філософських наук Шпачинський Ігор Леонідович та Мітіна Валентина Іванівна.
Ігор Леонідович, спираючись на досвід київського філософа Андрія Баумейстера, визначив складну ситуацію з викладанням філософії, яка панує майже у всіх вищих закладах України. Академічна філософія майже не фінансується, а ВУЗівська філософія зіходить нанівець… В той же час, інтерес до практичної філософії сьогодні тільки зростає.
Валентина Іванівна підхопила цю ідею, аргументуючи досвідом сучасної німецької філософії, підкреслила, що філософія у ХХІ сторіччі повинна вирішувати сенсожиттєві завдання, не тільки для студентів, але й для кожної особистості, як дуже глибоко виразив своєю піснею всім відомий Святослав Вакарчук:
Веселі, брате, часи настали
На грудях світить нам слави знак!
Нам очі ніжно закрили, губи медом змастили,
Душу кинули просто так…

Тема викликала дуже жваву дискусію всіх присутніх, ще раз підкреслюючи актуальність цієї теми.
Наступне засідання клубу відбудеться 21 червня о 17-00, тема зустрічі: «Махан Сикх Гьяні Заил Сингх – видатний індійський філософ та політик ХХ століття». Модератор – І.В. Гармашов, історик-краєзнавець.

ParseError thrown

Unclosed '{' on line 71