Еволюції миколаївського року

21 березня відбулося засідання клубу «Позиція», яке було присвячено проблемі еволюції миколаївського року. Модератор – В.М. Коршунов, член Національної спілки композиторів України, засновник миколаївського Клубу композиторів, викладач музичних дисциплін коледжу мистецтв.
Як і було обіцяно, модератор продемонстрував велику кількість відео-, фото- та аудіо матеріалів, які зафіксували народження та розвиток рок-музики у Миколаєві. Десятки молодіжних самодіяльних груп, фестивалів у РДТ та доброзичливе ставлення ЗМІ показали неспокушеному глядачу справжній «вибух» рок-культури тих часів: 80-90-ті роки, коли світ стрімко змінювався, тоталітарна система зазнала руйнування, а творча молодь, відчуваючи «вітер змін», шукала нові форми самовираження. Та вже у нульові роки відбувся спад інтересу молоді до масового вираження музичного протесту та відхід минулих «рокерів» до професійної музики, як естрадної, так і класичної, сформувавши своєрідну музичну діаспору не тільки у Європі, а ї у обох Америках. Географія вражає! А ядро спілки композиторів України в Миколаєві теж складається з минулих рокерів – О.М. Таганова (голова спілки) та В.М. Коршунова.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.