Альберт Швейцер

альберт швейцерЗустріч у клубі «Позиція» 22 січня, присвячена життєвому подвигу Людини Світу Альберта Швейцера, пройшла з великим піднесенням та зацікавленістю. Від народження й до свого життєвого кінця всі його дії і вчинки були спрямовані на служіння людству. Обізнаність у багатьох сферах людської діяльності, перш за все, була підпорядкована досягненню найвищих результатів, будь-то філософія, теологія, будова такого складного музичного інструменту як орган та віртуозна гра на ньому. І як наслідок цілеспрямованості – рішення вивчати медицину для рятування життя мешканців Екваторіальної Африки. Що він і робив протягом 52 років. Багато сил, енергії та авторитету різнобічного фахівця було покладено на боротьбу проти ядерної зброї та захист миру на Землі. Він вважав це основою свого благоговіння перед Життям. Ця його важка справа була належним чином оцінена – він отримав Нобелівську премію, яку витратив знову-таки на спасіння аборигенів Габону – побудував лепрозорій та селище для прокажених. Його приклад наслідували, але не перевершили внесок Альберта Швейцера у справу миру та збереження усього живого на планеті. Тому і наша вдячність йому не має кордонів.

Наступна зустріч у Клубі відбудеться 19 лютого о 17 годині за адресою: вул.. Адміральська,31, НПБ. Тему: «Порівняння розвитку інтелектуальної культури України і Росії у Століттях» промодерує заступник з науки Миколаївського краєзнавчого музею В. В. Чернявський.

Чекаємо на вас!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.