Життя після 16:30

9 березня в бібліотеці відбулась творча зустріч з автором книги “Життя після 16:30” Олександром Терещенко.
Олександр Терещенко – відомий миколаївський журналіст і відеооператор. 31 липня 2014 року добровольцем пішов на війну. Потрапивши у зону АТО, був призначений до 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади. Під час оборони Донецького аеропорту від розриву гранати він отримав тяжкі поранення, та водночас – врятував чотирьох товаришів по службі. За особливу мужність та героїзм Олександр Терещенко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, почесним знаком недержаного ордена «Народний Герой України», в 2014 р. в рамках загальноміської програми «Людина року. Городянин року» був удостоєний звання «Городянин року» в номінації «ЗМІ». Нині очолює Миколаївську обласну організацію «Асоціація учасників та інвалідів АТО», працює заступником начальника Академії патрульної поліції з соціально-гуманітарних питань в м. Києві.
Документальна повість Олександра Терещенка присвячена періоду повернення його до повноцінного життя після лікування та реабілітації. Олександр зміг витримати важкі життєві випробування, які приготувала для нього доля. Нотатки на сторінці у Facebook, які він називає «моя маячня» перетворилися в книзі в монолог сильної, мужньої і мудрої людини. Уроком патріотизму, мужності і людяності назвав цю книгу миколаївський поет В.Ю. Пучков, який виступив редактором видання. Ілюстрував книгу відомий миколаївський художник В. М. Пустильник.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.