Вітали переможців «Золотої арфи»

0_11b793_c2b57e3b_M17 листопада в приміщенні науково-педагогічної бібліотеки відбулося нагородження переможців Х1Х обласного конкурсу «Золота арфа». Цей обласний літературний конкурс народився в роки незалежності України, який спонукав до творчості молодих літераторів Миколаївщини. Щороку кількість учасників зростає, сподіваємося, що зростає і рівень їх майстерності.
Переможців вітали відомі миколаївські поети і прозаїки, серед яких лауреат Національної премії імені Т.Шевченка Дмитро Кремінь, нинішній голова обласної організації Спілки письменників України, який стояв біля витоків конкурсу; а також багаторічний голова Спілки поет В’ячеслав Качурін, поетеса і письменниця Людмила Чижова, письменники Анатолій Маляров та Віра Марущак, начальник департаменту освіти та науки Алла Веліховська, директор бібліотеки Тетяна Роскіна.
Велику підтримку в різні роки надавали керівники управлінь облдержадміністрації Галина Несвіт, Микола Черьомуха, а за часів Михайла Димитрова уперше став виходити й альманах «Золота арфа».
З творчістю молодих літераторів-переможців можна ознайомитися у бібліотеці.

ParseError thrown

Unclosed '{' on line 71