Вечір гумору

Вже стало традицією (однією із традицій!) відзначати День сміху зустріччю з поетами, письменниками та членами літературних об’єднань. Ввечері, в нашій затишній читальній залі, вони читають свої нові твори, презентують, щойно видані, книги, а наші місцеві барди створюють на їх слова пісні. Великою радістю є присутність на цих вечорах членів клубу «Біла ворона». Цього разу Наталя Оконська, як то кажуть, «порвала» своїми пісеньками усіх! Гострі, іронічно-сатиричні епіграми та вірші Леоніда Шифріна мали, як і завжди, великий успіх. Талановитий «дует» мами та сина – Єви Гіан та Євгена Андрухова дотепними та смішними віршами примусили публіку не тільки сміятися, але й замислитися: що за цим сміхом стоїть.
Під час зустрічі відбулася й «прем’єра» іронічних віршів вченого, викладача університету Ігоря Шпачинського. Багато сміху, хоровий спів, філіжанка кави – що ще потрібно для гарного настрою?! Сцени з вистави Московського театру сатири «Проснись и пой!» (звісно, на екрані!) тільки додали веселощів та оптимізму.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.