Уроки живого слова

0_f9d28_48195e2_SУ науково-педагогічній бібліотеці м. Миколаєва, 10 жовтня відбулася кількагодинна зустріч поета Дмитра Креміня з освітянською громадою міста. Лауреат Шевченківської премії не тільки прочитав цілий ряд нових творів,а й відповів на численні запитання,провів автограф-сесію. З блиском провела зустріч Тетяна Даниленко,відома журналістка,член НСЖУ.
Особливістю заходу стало те,що про творчість уславленого земляка говорили його шанувальники, колеги і друзі. Головний редактор літературного сайту,відомого за межами України Николаева Литературного В”ячеслав Качурін,у якості вітання герою поетичного бієнале виконав свою бардівську пісню. Ще одну пісню поет-бард присвятив музі колеги і друга – чарівній Ользі Кремінь. Про витоки творчості Дмитра Креміня детально говорили Людмила Старовойт, доцент, завкафедри факультету філології та журналістики МНУ імені В.О.Сухомлинського,та Василь Шуляр, доцент обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а професор кафедри психології МНУ імені В.О.Сухомлинського Ілля Стариков пригадав роки, коли молодий поет лише починав миколаївський період життя. Про осягнення літературного ландшафту Миколаївщини розказав і сам Д.Кремінь. Хвилюючим був і виступ Леоніда Ржепецького, поета і культуролога, завкафедри Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки,учасників зустрічі з учительського кола.
Перлинами вечора стали пісні заслуженого артиста України, композитора і співака Олександра Сичова на слова Дмитра Креміня та слова Тараса Креміня, вже нині відомого вченого і поета, громадського діяча. “Журавлина молитва” О.Сичова – Т.Креміня у виконанні композитора і дитячого дуету була підхоплена всім залом і викликала слова і сльози зворушення.

ParseError thrown

Unclosed '{' on line 71