Теоретичні та практичні засади соціалізації людей поважного віку

1 травня в бібліотеці відбулася науково-практична конференція «Теоретичні та практичні засади соціалізації людей поважного віку». В організації конференції взяли участь: Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, громадська організація «Освітній центр «Університет третього віку», науково-педагогічні бібліотека міста Миколаєва, Одеська академія неперервної освіти, департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.
Учасниками конференції стали близько 50 теоретиків та практиків соціальної роботи в напрямку організації життєдіяльності людей пенсійного віку. В ході роботи, делегатами обговорювалися питання за такими напрямами: теоретичні та практичні основи розвитку інноваційних процесів в неформальній освіті дорослих: досвід та перспективи; акмеологічний розвиток особистості в умовах освітньо-інформаційного простору; сучасні технології навчання різних вікових категорій: вітчизняний та світовий досвід; актуальні проблеми соціальної роботи в Україні; соціальна робота з людьми похилого віку в умовах установ соціального захисту населення; зміна та розвиток соціально-психологічного потенціалу особистості в умовах інноваційних змін в освіті; економічна та правова допомога вразливим категоріям населення.
Науково-практична конференція відкрила фестиваль для людей поважного віку «Рух продовжує молодість» який проходив у Миколаєві 3 1 по 5 травня й зібрав близько 200 учасників з 10 міст України.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.