Стежками краєзнавчих відкриттів

14 березня у бібліотеці відбувся творчий вечір письменниці-краєзнавця Наталії Олександрівни Кухар-Онишко “Стежками краєзнавчих відкриттів”.
Наталія Олександрівна – член комісії міського товариства охорони пам’яток та член комісії по топонімії Миколаєва при міськвиконкомі.
За її активної участі чотирьом вулицям міста Миколаєва повернуто історичні топоніми: Наваринська, Нікольська, Спаська, Потьомкінська.
Була в числі тих, хто брав активну участь у створенні сучасних символів міста Миколаєва: герба і прапора. Була також і членом журі конкурсів по створенню герба і прапора Миколаївської області. Автор численних історико-краєзнавчих публікацій, нарисів, книг, багатьох газетних та журнальних публікацій, наукових довідок.
Це був дійсно незабутній вечір, сповнений любові до рідного краю. На творчий вечір Наталії Олександрівни, завітали багато людей, які підтримували ії та мотивували на написання книг.
Серед них були:

  • Ірина Гудим – людина, яка надихає нашого автора на написання, та на сьогоднішній день видавець 7 книг про рідний край.
  • Левченко Лариса – директор державного архіву Миколаївської області, доктор історичних наук.
  • Гриневич Ірина – один із співавторів підручника для 5 класів “Історія Миколаїва”
  • Сопак Наталія – викладач МФ КНУКіМ
  • Купріевич Ірина – колишня студента Наталії Олександрівни
  • Щукін Володимир – кандидат історичних наук.

На завершення вечора, студентки Миколаївського коледжу культури і мистецтв заспівали пісню заслуженого артиста України Олександра Сичова “Слався область Миколаївська моя”.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.