Під тим самим сонцем

25 квітня zub-bigв науково-педагогічній бібліотеці м. Миколаєва відбувся творчій вечір поета Сергія Зубця “Під тим самим сонцем”.
В рамках заходу письменник представив поетичні твори зі збірки, яка вийшла друком у видавництві “Ірини Гудим” у 2008 році, а також низку нових поетичних творів, які були опубліковані у періодичних виданнях, зокрема в міському журналі поезії «Літера Н.», а також на сторінках Інтернет ресурсів.
У 2009 р. Сергій став лауреатом Міжнародної українсько-німецької літературної премії ім. О. Гончара. Його поезія, а автор працює у верлібрі, сповнена символізмом, інтуїтивним та часом міфологічним сприйняттям світу й навколишньої природи. Його янголи це коники, його сонце це квітка, роса – королева. У творах є філософська глибина й простір для того, щоб залучити до роздумів читача.
Творчий вечір пройшов у теплій атмосфері, хоча інколи Сергію Зубцю й доводилось відповідати, на провокаційні питання з приводу його творчості, але це тільки пожвавлювало аудиторію, спонукаючи всіх присутніх до діалогу з письменником і його творами.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.