Методична лабораторія

Зустріч вихователів-методистів ЗДО у рамках діяльності методичної лабораторії “7 Ідей” за четвертою темою здавалась буде не складною у продукуванні варіантів ідей роботи з педагогами, бо останнім часом зявилося багато матеріалів про створення предметно-просторового розвивального середовища у групах.
Підготовлена спеціалістами науково-педагогічної бібліотеки віртуальна та реальна виставка професіональних джерел була цьому підтвердженням. Втім реальна практика іноді ставить педагогів у глухий кут. Й ми теж у нього потрапили, коли шукали відповіді на запитання “Які конкретні прийоми та педагогічні засоби реально допомагають мотивувати дітей до самостійної діяльності у створеному середовищу? Де у режимі дня знайти час для самостійної діяльності?”
Саме завдяки тому, що методична лабораторія діяла офлайн, у комфортних для діалогу умовах, цей кут вже не виглядав глухим. Професійні ідеї з’явилися й чекаємо подальших зустрічей для продуктивної взаємодії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.