Історія Миколаївщини – складова у системі патріотичного виховання

9 жовтня 2013 р. відбулося перше у навчальному році заняття у Школі бібліотечної майстерності на тему «Історія Миколаївщини – складова у системі патріотичного виховання». Шкільні бібліотекарі схвалили напрям навчання у Школі – популяризувати краєзнавчу літературу в інтерактивних формах, залучаючи до цього весь технічний потенціал школи та бібліотеки. Мета, яку ми поставили перед собою – виховувати почуття любові до своєї країни через пошану, знання своєї Малої батьківщини, використовуючи усі наявні засоби друкованого слова.
З увагою була прийнята лекція Є.Г. Горбурова – кандидата історичних наук, доцента МНУ ім. В.Сухомлинського – на тему : «Історія Миколаївщини через вивчення життя та творчості наших земляків», у якій він зробив наголос на відповідальності вчених – істориків щодо достовірності викладених фактів.
Цікавою була доповідь краєзнавця С.В. Бойчук про далеке минуле нашого краю, яким ми можемо і пишатися, і вивчати його, і любити ще більше це унікальне місто.
Присутня на занятті відомий видавець і давній друг шкільних бібліотек І.О. Гудим, знову піднесла їм у дарунок гарні та корисні книжки з історії краю та його видатних осіб.
З презентацією нового проекту «Ярмарок ідей» виступила Т.І. Роскіна, директор НПБ, та О.Л. Романченко, заступник директора ОБД ім. В. Лягіна.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.