«Барви горицвіту»

Під такою назвою у науково-педагогічній бібліотеці відбулася творча зустріч із членами літературно-мистецького об’єднання «Горицвіт».
Культура народу – це той великий скарб, національне надбання, що передається від покоління до покоління, примножується, збагачується. Сьогодні діяльність таких творчих об’єднань, як осередків культури, центрів спілкування та інформації, стає дедалі важливішим. Адже такі колективи – це місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями, представити свої власні доробки і гарно відпочити.
Об’єднання «Горицвіт» існує в селищі Полігон Вітовського району вже 9 років – з осені 2008 року. Спершу воно називалося Літературно-музичне творче об’єднання, бо тоді до його складу входили літератори та музиканти, але згодом, у 2012 році, коли до об’єднання долучилися митці інших мистецьких напрямів, його було перейменовано на літературно-мистецьке.
До складу об’єднання входять митці, які мають активну життєву позицію, ведуть велику громадську роботу. За роки існування зроблено чимало: видаються альманахи «Барви горицвіту», вийшло друком більше 30 авторських книг: поезій, пісень, публіцистичних матеріалів, а також СD-диски. Автори друкуються у районній, обласній, республіканській та міжнародній пресі (газети, журнали, підручники), діяльність «Горицвіту» регулярно висвітлюється на шпальтах газет.
Учасники об’єднання – люди різні за віком, освітою, професією, культурним рівнем, які мають спільні цілі: самовдосконалення і самоосвіту, духовний розвиток особистості, прагнення людей проявити себе, реалізувати свій творчий потенціал і просто поспілкуватися. Це люди, які закохані у свій край, цікавляться його минулим і сьогоденням. «Горицвіт» згуртував поетів, прозаїків, композиторів, майстринь-вишивальниць, які щедро діляться своєю майстерністю, вмінням творити красу українського слова і виробів мистецтва.
На згадку про цікаву зустріч автори подарували бібліотеці свої книги з дарчими надписами. Оригінальним та приємним подарунком стала серветка, власноруч виготовлена майстринею народної вишивки Тетяною Заблоцькою.

Фотосвітлини – Вита Антоненко.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.