Ганна Король: на високій ноті

12 грудня відбувся вечір поезії та музики – “Ганна Король: на високій ноті”.
Ганна Король – поетеса, журналіст, педагог. Відзначена як кращий журналіст року на Миколаївщині та кращий учитель року серед викладачів української мови і літератури. Є членом Національної спілки журналістів України, членом Національної спілки письменників України. В літературному об’єднанні «Стапель» з 2012 року. Створила літописне видання – журнал «Автограф. Век ХХІ», який за високий рівень публікацій був відзначений у рейтингу міжнародного визнання «Золота фортуна». Має поетеса декілька збірок: «З любові», «Чорнобривці», «Намалюю щастя/Нарисую счастье», «Сповідь білих троянд», «Любов із присмаком ожин», «На ранковій зорі», «Осінній блюз».
Вірші Ганни Король – це сповідальна поезія, що вдало об’єднала твори громадянської, інтимної та пейзажної лірики. Поетеса успішно пропагує поетичне слово, залучаючи своїх шанувальників до пізнання світу поезії та великого мовного надбання українського народу.
В рамках вечора відбулася презентація нової збірки Ганни Король “Сонце в долонях”, яка вийшла друком у видавництві Ірини Гудим.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.