Сучасний український детектив

alt-bigлш29 листопада у Науково-педагогічній бібліотеці відбулось засідання молодіжного літературного клубу «Alternative». В рамках теми зустрічі “Сучасний український детектив”, ми переглянули відеозаписи, в яких сучасні українські письменники, зокрема Василь Шкляр, Андрій Курков, Андрій Кокотюха, розповідали про специфіку саме українського роману у жанрі детектив та розглядали особливості його подальшого розвитку, а також розповідали як саме вони працюють над своїми творами.

Учасниками зустрічі обговорювались та анонсувалися деякі романи у жанрі детектив. Так, наприклад, ми говорили про романи Ірен Роздобудько «Екскорт у смерть» і «Пастка для жар-птиці», та про роман Василя Шкляра «Кров кажана».

Зустріч була досить цікавою та інформативною. Наприкінці зустрічі учасники радили одне одному цікаві, на їх погляд, книжки сучасних українських письменників, які й не пишуть у жанрі детективу, але їх романи варто прочитати.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.