24 вересня відбулася перша, після літнього відпочинку, зустріч у молодіжному літературному клубі “Alternative”. Виявилось, що до теми “Що ти читав, цього літа?” учасники зустрічі були більш ніж підготовлені, а саме: кожного переповнювали враження від останніх прочитаних книг і бажання розповісти про них своїм одноклубникам. Щодо творів, які представляли учасники, то вони, звісно, були найрізноманітнішими, від жіночих романів до фантастики. Були представлені й твори поважних класиків, як то «Сто років самотності» Ґабрієля Ґарсія Маркеса, чи «Ідіот» Федора Михайловича Достоєвського. Зустріч пройшла у жвавій бесіді під час якої ми також торкнулись обговорення майбутніх тем зустрічей і форм проведення.
Що ти читав, цього літа?
Опубліковано у Клуб "Alternative" | Теґи: 2011-2013. | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.