Постмодернізм в літературі. Характерні риси, письменники, твори

alt-bigд29 березня в науково-педагогічній бібліотеці відбулось засідання молодіжного літературного клубу “Alternative”. Тема зустрічі: “Постмодернізм в літературі. Характерні риси, письменники, твори”.
В рамках заходу нам вдалося зробити швидкий екскурс в історію становлення постмодернізму в літературі, зокрема ми звернули увагу на філософські міркування Жака Дерріда і Жана-Франсуа Ліотара, розглянули твори, які вважаються зразковими прикладами постмодернізму, а саме: «Політ над гніздом зозулі» Кена Кізі, «Жінка французького лейтенанта» Джона Фаулза, і власне, як і анонсувалась, значна частина зустрічі була присвячена роману «Ім’я рози» Умберто Еко. Звісно, ми не могли оминути особливість становлення постмодернізму в сучасній українській літературі на прикладі творчості Юрія Андруховича, Юрія Іздрика, Любка Дереша та інших, хоча звісно це був поверховий погляд на те, що відбувається в контексті українського постмодернізму в літературі.
Значна частина зустрічі, а точніше її завершення, було присвячене абстрактному прогнозуванню з приводу того, до чого ж таки йде постмодернізм, «чи він вже завершився?», й що прийде на його зміну. В цій частині були наведені міркування Фредеріка Джеймсона відносно становлення «високого модернізму» й «культурні прогнози» Елвіна Тоффлера. Взагалі слід відзначити, що учасникам зустрічі, не знати чому, але сподобалось розплутувати складні теми, й, мабуть, саме через це наступна зустріч буде присвячена «магічному реалізму».

ParseError thrown

Unclosed '{' on line 71