Контркультурна література

alt-k-big18 травня відбулася зустріч у молодіжному літературному клубі “Alternative”. В рамках теми вечора “Контркультурна література” ми розглянули саме явище контркультури. Хрещеним батьком її є Теодор Роззак – культуролог, філософ, історик, який і ввів дане поняття. У 1969 році Роззак опублікував книгу «Створення контркультури». Також ми говорили про творчість американських письменників представників «біт-покоління»: Джека Керуака, Вільяма Берроуза і Аллена Гінзберга. Не уникнув палкого обговорення літературний провокатор Чак Поланік та його культові романи:
«Бійцівський клуб», «Задуха», «Привиди». І звісно, ми не забули про засновника гонзо-журналістики Хантера Томпсона.
В кінці зустрічі усіх прихильників малої прози та й взагалі літератури порадував своїми оповіданнями Володимир Греков. Оповідання, які читав автор в рамках вечора були втіленням найточнішої іронії, що цілковито базується на реальних, комічних історіях. Автор, майстерно оперуючи точними деталями й соковитими образами, описував здавалось би нереальні історії з реального життя.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.