Я знаю, що ти читав минулого літа

8 вересня в молодіжному літературному клубі «Alternative» відбулась перша, після літніх канікул, зустріч, присвячена темі: «Я знаю, що ти читав минулого літа». Учасники зустрічі ділилися своїми враженнями відносно прочитаних нещодавно книжок і хочеться відмити, що нам дійсно було про що говорити. Ця зустріч показала те, на скільки різноманітні літературні смаки учасників клубу, і як активно вони проводять свій відпочинок. Хочеться відмітити й те, що в клубі з’явилися нові учасники, а хтось із постійних й досі ніжиться на сонечку. Агов, люди, прокидайтесь! Як не сумно, але літо скінчилось. Ми не будемо журити тих, хто пропустив минулу зустріч і радимо їм слідкувати за своїми поштовими скриньками й блогом клубу.
Як завжди, наприкінці зустрічі голосуванням поміж трьох тем: «Контркультура», «Фанфікшет», «Література в мережі», була обрана тема майбутньої зустрічі в клубі. Нею стала «Література в мережі». Отже, перечитуйте твори своїх улюблених авторів ЖЖ і блогосфери, та готуйтеся до наступної зустрічі.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.