Вчителю початкової школи

2015
ps-01-big

Володарська, М.О. Усі уроки природознавст ва. 1 клас / М.О. Володарська, О.О. Ривкіна .- Харків: Видавнича група «Основа», 2012.-228с. : табл. – (Усі уроки в початковій школі).

Посібник містить орієнтоване календарне планування та розробки уроків природознавства у 1-му класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми. Цікавий дидактичний матеріал, методичні поради щодо проведення екскурсій, різноманітні ігри розвивального характеру, зразки роздавального та демонстраційного матеріалу – все це відрізняє запропонований посібник від традиційних планів-конспектів та надають можливість їх використання вчителями, які працюють з різними підручниками. Для вчителів початкової школи.

 

ps-02-big

Володарська, М.О. Усі уроки математики. 1 клас / М.О. Володарська, О.М. Пілаєва, А.О. Рудакова .- Харків: Видавнича група «Основа»,2012.-479с.: табл. .- (Усі уроки в початковій школі).

Посібник містить орієнтоване календарно-тематичне планування та докладні розробки уроків математики в 1 класі, складені відповідно до вимог нової навчальної програми та з урахуванням психолого-педагогічних особливостей розвитку учнів 6-річного віку. Дидактичні та інтелектуальні ігри, завдання з логічними навантаженнями, зразки наочно-дидактичного матеріалу, карток для індивідуальної роботи, фізкультхвилинки – усе це відрізняє запропонований посібник від традиційних планів-конспектів та надає можливість їх використовувати вчителями, які працюють за різними підручниками.

ps-03-big

Лопатіна, О.О. Веселкові казки. Творчі завдання для юних художників / О.О.Лопатіна, М.В. Скребцова.-Харків: Видавнича група «Основа» ,2013.-176с.: іл.- (Серія «Мудрі казки»).

Книга розрахована на вихователів, педагогів батьків, які визнають навчання моралі основою будь-якої системи виховання та освіти. Пропонуються заняття складенні із казок, ігор, бесід та творчих завдань, спрямовані не тільки на опанування техніки малювання, а й на розвиток зацікавлення творчістю взагалі. Прислів’я, приказки, ігри та завдання, які вміщено після казок, розвивають творчий потенціал дитини навчають дітей висловлювати свої думки, працювати у групах, ставити вистави, малювати. Книга стане у пригоді під час проведення занять з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

ps-04-big

Олімпіадні завдання з основних дисциплін. 1-4 класи / упоряд. Г.Ж. Іванова .-Харків: Видавнича група “Основа”, 2012 .-208с. – (Початкова школа).

Посібник містить різноманітні олімпіадні завдання з основних дисциплін у початковій школі. Матеріал посібника може використовуватись вчителями- практиками на уроках і в позаурочний час, а також для проведення олімпіад у школі. Надані завдання сприятимуть розвитку інтелектуальних здібностей та розкриттю творчого потенціалу учнів 1-4 класів. Книга стане в пригоді і батькам молодших школярів.