Дошкільна освіта – від експерименту до впровадження

2010
nursery_school-01-big

Степанова, Т.М. Індивідуалізація і диференціація навчання математики дітей старшого дошкільного віку. – К.: Видавничий дім «Слово», 2006. – 208 с.

В книзі представлено результати аналізу змісту навчання математики в дошкільних закладах, конспекти занять з використанням різних форм навчання, різнорівневі програми з математики для дітей старшого дошкільного віку.

nursery_school-02-big

Індивідуалізація виховання дошкільника: навчальний посібник. – К.: Педагогічна думка, 2007. – 152 с.

Тут представлено психологічну характеристику індивідуальних відмінностей розвитку дітей дошкільного віку у специфічно дитячих видах діяльності та прояви емоційної, пізнавальної комунікативної сфери дитини. Розглядається система виховних впливів на дитину при особистісно орієнтованому підході.

nursery_school-03-big

Фесюкова, Л.Б. Зустріч з великими педагогами та художниками: комплексні заняття для дітей 4-8 років / Л.Б. Фесюкова. – Х.: Веста: Вид-во «Ранок», 2008. – 144 с.

Матеріали даного методичного посібника є додатковим до нової базової програми «Я у Світі». Він допоможе рефлізувати задачі, поставлені у сфері життєдіяльності «Культура». В розробках занять ви знайдете портрети, інформацію про Великих, тексти, ситуації, ігри, рекомендації щодо образотворчого мистецтва.

nursery_school-04-big

Фесюкова, Л.Б. Розвиток уяви і мовлення у дітей 4-7 років / Л.Б. Фесюкова. – Х.: Веста: Вид-во «Ранок», 2007. – 128 с.

У цьому методичному посібнику подано понад150 різноманітних ігор, вправ, творчих завдань, етюдів на розвиток уяви у дітей 4-7 років. Пізнавальний матеріал систематизовано за розділами: навколишній світ, природа, казки,основи грамоти, математика, образочворча діяльність, музика і театр, фізична культура і прогулянки.

nursery_school-05-big

Островерхий, І. Намисто: п’єси, вистави, музичні казки / І. Островерхий, М. Пономаренко. – Тернопіль: Вид-во «Підручники і посібники», 2009. – 152 с.

Марія Пономаренко відома як автор понад 20 збірок казок та віршів для дітей, а Іван Островерхий – автор понад тисячі пісень. Вони пропонують п’єси, вистави, музичні казки на морально-етичні теми.

nursery_school-06-big

Богославец, Л.Г. Управление качеством дошкольного образования: методическое пособие / Л.Г. Богославец. – М.: ТЦ Сфера, 2009. – 128 с.

Посібник розкриває теоретичні та практичні основи управління якістю дошкільної освіти. В основу покладена авторська концепція управління, апробована в деяких містах Росії.