Нові періодичні видання

2011
journal-01-full

Математика в школах України. Позакласна робота (Видавнича група «Основа», виходить 1 раз на місяць)

Мрія кожного вчителя – це учні, які виявляють інтерес до предмета. Здійсненню цієї мети сприяє позакласна робота. Якою вона повинна бути, яким формам роботи віддати перевагу. Тут на допомогу і приходить новий журнал. Цікавими є рубрики «Майстер – клас», «Спецкурси та факультативи», «Керівнику гуртка», «Мистецтво розв’язувати задачі», «Математики про математику», «Математичне дозвілля», «Серенада математиці».

journal-02-full

Педагогічна майстерня (Видавнича група «Основа», виходить 1 раз на місяць)

Мета журналу – допомогти вчителеві стати віртуозом педагогічної справи. Отже, пріоритетними будуть матеріали з досвіду проведення уроку – сучасного, ефективного, гармонійного, який приносить задоволення і учням, і вчителеві.
Для молодих вчителів корисною буде рубрика «Педагогічне становлення», «Молода зміна». Підвищити свою майстерність можна буде, знайомлячись з матеріалами рубрик «Сучасний урок», «Учитель – учні», «Методичні об’єднання», «Професійна майстерність».

journal-03-full

Основи здоров’я (Видавнича група «Основа», виходить 1 раз на місяць)

Викладачі курсу «Основи здоров’я» отримали свій журнал, який стане методичним помічником для проведення цікавої роботи по формуванню культури здоров’я учнів.
Рубрики журналу «Методичні орієнтири», «Конструктор уроку», «Проектна діяльність», «Класному керівникові» та інші допоможуть вчителеві підготувати цікаві та змістовні уроки з курсу «Основи здоров’я» та виховні заходи.
.

journal-04-full «Логопед» (Видавнича група «Основа», виходить 1 раз на місяць)

Це практичний журнал для логопедів закладів освіти, дошкільних навчальних закладів та системи здоров’я.
Тут можна знайти теоретичні і методичні матеріали для роботи логопеда, сучасні методики та технології, поради колег та інше.

journal-05-full

Шкільний бібліотекар (Видавнича група «Основа», виходить 1 раз на місяць)

Шкільні бібліотекарі матимуть можливість познайомитись з нормативними документами, цікавим практичним досвідом, скористатись методичними матеріалами з різних питань, сценаріями та розробками бібліотечних уроків.

journal-06-full

«Практика управління дошкільним закладом»

Це новий щомісячний спеціалізований журнал для керівників дошкільних закладів. В ньому ви знайдете широкий спектр тем:
– адміністративно-господарська діяльність;
– готові рішення з питань управління, фінансування, діловодства та кадрової роботи;
– оплата праці, надбавки і доплата;
– нові нормативні документи з коментарями розробників.
Цікавими є рубрики – «Запитання-відповідь» та «Не забудьте зробити».
.

journal-07-full

Музичний керівник (Щомісячний спеціалізований журнал)

Журнал розрахований на музичних керівників, учителів музичного мистецтва, викладачів-музикантів та студентів педагогічних вузів.
Цікавою в журналі є рубрика «Слухання музики» тому, що це один із основних компонентів формування музичної культури у дітей.
В журналі можна знайти нотні матеріали, сценарії свят. Сторінки журналу є майданчиком для прояву творчих здібностей всіх, хто захоче поділитися своїми надбаннями. Корисним в роботі буде розділ «Юридична консультація».

journal-08-full

Позашкілля (Шкільний світ)

Видається спільно з Асоціацією позашкільних навчальних закладів України і виходить один раз на місяць.
Для всіх, хто працює у сфері позашкільної освіти, будуть корисними рубрики «Офіційно», «Методика», «Соціальна робота», «Виховання», «Готуємось до занять», «Свята» та багато інших.