Педагогічна майстерня вчителя географії

2011
geo-01-big

Голишкін, В.О. Модульне викладання фізичної географії в школі: навч. видання / В.О. Голишкін. – Х.: Вид. група «Основа»,2010. – 155 с.

Ви маєте змогу ознайомитись з особливостями організації уроків географії за модульною системою з використанням ЛОС (листів опорних сигналів). Дані методичні прийоми, використані в розробках уроків, можуть з успіхом застосовуватись і за традиційною системою організації занять у школах.

geo-02-big

Стадник, О.Г. Інноваційні технології навчання географії: навч. видання / О. Г. Стадник. – Х.: Вид. група «Основа»,2010. – 128 с.: табл.

В книзі проаналізовано особливості існуючих парадигм освіти у сучасній школі. Розкрито такі інноваційні технології як проблемне та особистісно орієнтоване навчання, метод проектів, портфоліо учня та інші і методику їх впровадження у практику. Розглядаються також особливості застосування в курсі географії.

geo-04-big

Стадник, О.Г. Соціально-економічна географія світу. 10 клас: розробки уроків / О. Г. Стадник. – Х.: Вид-во «Ранок», 2010. – 304 с. – (Майстер-клас)

Посібник складено відповідно до нової програми 12-річної школи із курсу «Соціально-економічна географія світу».
Видання містить розробки уроків, в тому числі уроків узагальнення знань, цікаву додаткову інформацію, найсвіжіші статистичні відомості та інше. Крім того, тут можна знайти велику кількість тестів і завдань і завдань, які допоможуть вчителеві підготувати учнів до ЗНО та державної підсумкової атестації.
.

geo-03-big Величко, С.В. Альтернативна енергетика України: матеріали для уроків, факультативів, МАН / С.А. Величко, О.С. Третьяков. – Х.: Вид. група «Основа»,2010. – 128 с.

В навчальному посібнику розкриваються сучасні погляди науковців на альтернативні джерела енергії, особливості їх використання. Розташування в просторі та впливу на навколишнє середовище.

geo-05-big Вовк, В.Ф. Географія. 10 клас. Профільний рівень: розробки уроків / В.Ф. Вовк, О.Г. Стадник, О.В. Яковчук. – Х.: Вид-во «Ранок», 2010. – 464 с.
Вчителі знайдуть в цій книзі методичні рекомендації щодо вивчення географії, розробки й конспекти уроків, статистичні відомості, цікаву додаткову інформацію.
Видання містить всебічну оцінку ресурсного потенціалу світу та його регіонів, характеристику найважливіших міжгалузевих комплексів. Крім того, тут є весь необхідний матеріал для підготовки та проведення уроків-практикумів.
geo-07-big

Шквара, Т.В. Загадки Землі у детективних справах Шеллі Холмс: матеріали до уроків 6-7 класів / Т.В. Шквара, В.І. Шквара. – – Х.: Вид. група «Основа»,2010. – 112 с.

Посібник пропонує дидактичні матеріали до курсів географії 6-7 класів у вигляді захоплюючих оповідань детективного жанру.
Розділи книги: «Загадки світового океану», «Загадки Африки», «Загадки Австралії» та інші.
.

geo-06-big

Стадник, О.Г. Відкриття й дослідження материків Землі: матеріали до уроків / О. Г. Стадник. – Х.: Вид. група «Основа»,2010. – 96 с.

У книзі детально викладено історію відкриттів і досліджень материків Землі, розповідається про подорожі найвідоміших учених-мандрівників, приводиться хронологія досліджень епохи Великих географічних відкриттів та нового часу.

geo-08-big Соловйов, В.О. Бесіди про історію земної кори. Ч.1. / В.О. Соловйов. – Х.: Вид. група «Основа»,2010. – 95 с.
Соловйов, В.О. Бесіди про історію земної кори. Ч.2. / В.О. Соловйов. – Х.: Вид. група «Основа»,2010. – 96 с.В цих посібниках розповідається про різноманітні процеси та явища минулого, що створили земну кору: народження материків і океанів, зміни клімату, накопичення опадів, магматизм, тектонічні рухи, розвиток органічного світу.
Велику увагу приділено обґрунтуванню важливості даних історичної геології для сучасного світогляду.
geo-09-big

Андрощук, А.І. Дидактичні матеріали до курсів географії 6,7 класів Ч.1 / А.І. Андрощук. – Харків: Вид. група «Основа», 2010. – 92с.
Андрощук, А.І. Дидактичні матеріали до курсів географії 6,7 класів Ч.2 / А.І. Андрощук. – Харків: Вид. група «Основа», 2010. – 95с.


Дидактичні матеріали згрупували у відповідності до розділів та тем навчальних програм. Практичні завдання складені у кількох варіантах.

geo-10-big

Стадник, О.Г. Економічні райони України. 9 клас: матеріали до уроків / О.Г. Стадник. – Харків: Вид. група «Основа», 2010. – 111 с.

В книзі подано детальну характеристику всіх економічних районів України до курсу «Економічна і соціальна географія України».