Інформаційно-комунікаційні технології

2012

computer-01-full computer-01-reverse-full Хант, Крэйг
TCP/IP. Сетевое администрирование / Хант, Крэйг. – 3 – е издание. – Пер. с англ. – СПб: Символ – Плюс, 2006. – 816 с., ил.Третє видання книги « TCP/IP. Сетевое администрирование» – це повноцінне керівництво по налаштуванню і супроводу мережі TCP/IP, призначене як системним адміністраторам, так і користувачам домашніх комп’ютерів з доступом до мережі Інтернет. Розмова починається з основ: навіщо потрібні протоколи, як вони працюють, як адресація й маршрутизація дозволяє передавати данні по мережі і як налаштувати мережеве з’єднання.
Окрім базового налаштування, книга розповідає про сучасні протоколи маршрутизації (RIPv2, OSPF и BGP) і пакет gated, який реалізує роботу з ними. Одночасно, книга є керівництвом з налаштування багатьох важливих мережевих служб, в тому числі DNS, Apache, sendmail, Samba, PPP та DHCP. Дві глави присвячені безпеці и вирішенню проблем. Довідникові додатки детально змальовують синтаксис таких програм, як gated, pppd, named, dhcpd та sendmail.
Нове видання включає разділ, в якому обговорюється надбудова Samba з метою організації спільного доступу до файлів і принтерів в гетерогенній мережі Unix/Windows, і нову главу, присвячену важливій задачі надбудови веб – сервера Apache. Розповідь про мережеву безпеку тепер включає інформацію по OpenSSH, stunnel, gpg, iptables та механізму размежування доступу xinetd. Оновлена інформація про DNS, включаючи BIND 8 й BIND 9, безкласової IP – адресації і префіксах мереж, а також про ролі организацій – реєстраторів, що змінюються.
Книга охоплює реализації TCP/IP для систем Linux, Solaris, BSD та System V.
computer-02-full computer-02-reverse-full Никсон, Р.
Создаем динамические веб – сайты с помощью PHP, MySQL и JavaScript. Р. Никсон. – СПб.: Питер, 2011. – 496 с.: ил. – (Серия «Бестселлеры O’Reilly»).Якщо у вас є базові навички роботи з HTML, то з допомогою книги Робіна Ніксона, досвідченішого розробника й автора численних бестселерів по веб – майстерингу, ви без особливих труднощів навчитесь створювати динамічні сайти, які характеризуватимуться високим рівнем взаємодії з користувачами. Відкриєте для себе сполучення PHP и MySQL, дізнаєтеся, як вони полегшують створення сучасних веб – сайтів, навчитесь додавати до цих технологій можливості JavaScript, який дозволяє створювати високотехнологічні додатки.
В даному виданні кожна технологія розглядається окремо, показано, як об’єднати PHP, MySQL и JavaScript в одне ціле, дається уявлення щодо найсучасніших концепцій веб – програмування. За допомогою детально розроблених прикладів і питань для контролю, наведених у кожній главі, ви зможете закріпити вивчений на практиці матеріал.
computer-03-full computer-03-reverse-full Фараонов, В. В.
Delphi. Программирование на языке высокого уровня: учебник для вузов / В.В. Фараонов. – СПб.: Лидер, 2010.- 640 с.: ил.Delphi – це не лише чудовий інструмент для розробки програмного забезпечення, але й мова програмування, яка дозволяє писати як невеликі програми и утиліти для персонального використання, так і великі корпоративні системи, що працюють з базами даних на різних платформах, розподілені додатки и web – сервіси. В книзі розглядається середовище розробки Delphi: галереї компонентів, сховища об’єктів, допоміжний інструментарій, подається опис мови Delphi (в шостій та більш ранніх версіях він звався Object Pascal), включаючи компоненти програм, бібліотеки і інтерфейси, що динамічно підключаються, технологію СОМ і систему ModelMaker.
Базовий курс для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за напрямом «Інформатика і обчислювальна техніка».
computer-04-full computer-04-reverse-full

Глушаков, С. В.
Illustrator CS3 / С.В. Глушаков, С.А. Золотарев. – Изд. 2 – е, доп. и переработ. – М.: АСТ:АСТ МОСКВА, 2008.- 463 с. – (Эффективное руководство).

Перед Вами найбільш ефективне керівництво по роботі з найсильнішим редактором векторної графіки Adobe Illustrator CS3.
В книзі максимально доступно і з подробицями викладені інструкції щодо використання найширших можливостей Illustrator CS3: робота з палітрами, інструментами, шаблонами, пензлями, ефектами та багато іншого. Докладно описані можливості інтерфейса програми застосування фільтрів та ефектів, дані поради щодо оптимізації роботи з ілюстраціями. Детальний опис прийомів і методів обробки зображень, а також численні практичні поради досвідчених дизайнерів дозволять Вам одразу застосувати отримані знання на практиці.
.

computer-05-full computer-05-reverse-full Adobe InDesign CS2. Верстка книг, газет, журналов: офиц. учеб. курс / пер. с англ. Климович А. – М.: Изд – во ТРИУМФ, 2006. – 432 с. : ил. + [1] CD.- (Официальный учебный курс). – Доп. тит. л. англ.

Ця книга за програмою Adobe InDesign CS2 входить до знаменитої серії «Classroom in a Book» – офіційний навчальний курс фірми Adobe . Книги з цієї серії унікальні – вони написані і ретельно протестовані розробниками фірми Adobe.
Книга складається з уроків з наборами поетапних процедур, що описують всі основні засоби InDesign CS2. Особливу увагу приділено новинкам версії CS2: файловому браузеру Adobe Bridge, стилям об’єктів, кодам XML, удосконаленим інструментам роботи з текстом, можливостям схову і відображення фрагментів в файлах Photoshop і PDF та багатьом іншим. Художники, дизайнери, книговидавці можуть значно розширити свої можливості, скориставшись інтеграцією InDesign CS2 з дизайнерським пакетом Creative Suite 2.
На компакт – дискові наведені приклади, необхідні для виконання уроків, а також відео уроки мовою оригіналу.

computer-06-full computer-06-reverse-full

«Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы / В.Г. Олефер, Н.А. Олифер. – СПб: Питер, 2001. – 672 с.: ил.

Книга представляет собой учебник, в котором последовательно рассматриваются все основные аспекты архитектуры и технологии современных компьютерных сетей.
Книга рассчитана как на студентов, которым необходим базовый курс по сетям, так и технических специалистов. Широко известный тезис «Знание нескольких принципов освобождает от запоминания множества фактов» очень хорошо применим к сетевой тематике с ее калейдоскопом фактов и не устоявшейся терминологией.
Многие специалисты перегружены разнородной информацией из газет и журналов, и этот вал несистематизированных данных и сведений не только не помогает, но зачастую может внушить человеку чувство беспомощности – не успев разобраться с одним новшеством, он встречает сообщение о другой новой технологии, улучшающей еще не понятую старую. Книга, которую мы предлагаем, не только поможет «разложить по полочкам» все, что вы уже знаете о сетях, но и даст много новых знаний о современных сетевых технологиях, протоколах и оборудовании.

computer-07-full computer-07-reverse-full

Алешанский, П. П.
Самоучитель Office 2010. Все программы пакета / П.П. Алешанский, А.Н. Тихомиров, Р. Г. Прокди. – СПб.: Наука и Техника, 2011.- 624 с.: ил. + цв. вклейки. – Серия «Самоучитель»

В книзі наведено опис використання всіх програм, що входять в склад пакету Microsoft Office 2010. Велику увагу приділено практичним прикладам і конкретним покроковим інструкціям. Завдяки цьому засвоєння матеріалу відбувається ефективно і швидко, навіть без попередніх навичок.
Ви дізнаєтесь, як створювати і оформлювати текстові документи в Word 2010, як працювати з електронними таблицями в Excel 2010 і проводити обчислення за допомогою даної програми, засвоїте створення простих і «навороченных» презентацій в Power Point 2010.
Цілий розділ присвячено базам даних Access 2010, методиці створення нових баз даних та роботі з тими, що вже є. В окремих главах розглянуті не такі популярні, але дуже корисні програми пакета Office 2010, як наприклад: Outlook 2010 – персональний електронний органайзер, управління контактами, часом, зустрічами і поштою; One Note 2010 – комп’ютерна записна книжка – каталогізатор, яка дозволяє зручно робити записи, знімати скріншоти, зберігати фрагменти відвіданих сайтів і т. ін.; Publisher 2010 – створення публікацій (каталогів, журналів, книжок, буклетів и т. ін. аж до ресторанного меню); Info Path 2010 – робота з формами (документами подібними до анкет, в яких передбачені поля для заповнення).
Книга написана простою доступною мовою. По мірі викладення матеріалу наводяться приклади, клавіатурні сполучення і цікаві трюки. Буде, безумовно корисна для всіх користувачів комп’ютерів.
.

computer-08-full computer-08-reverse-full

Элсенпитер, Р.
Microsoft Windows XP Professional. Администрирование сетей / Р. Элсенпитер, Т. Дж. Велт; пер. с англ. – М.: «СП ЭКОМ», 2006. – 560 с.: ил. – Серия «Справочник администратора»

Ця книга з серії «Справочник администратора» розповідає про те, як керувати мережею Windows XP Professional будь-якого масштабу. Читач дізнається не тільки про базові підходи до роботи з мережею, але також про структуру мережі, навчиться максимально ефективно використовувати всі можливості Windows XP Professional.
Розглядаються теми: оновлення Windows NT/98/2000 и нововведення ХР; протоколи TCP/IP та інші протоколи, підтримувані Windows XP Professional; майстер нових підключень для створення и управління з’єднаннями; з’єднання з системами UNIX й налаштування QoS; параметри робочої групи і домена та питання, пов’язані з загальним доступом до з’єднання; використання IIS для веб – хостингу и управління вмістом внутрішньої мережі; створення захищеної мережі за допомогою брандмауера інтернет – з’єднання; NTFS і налаштування додаткових вирішень безпеки; синхронізація автономних папок і файлів; встановлення з’єднання віддаленого робочого столу і компонент «Віддалений помічник»; оптимізація продуктивності ХР за допомогою вбудованих засобів системи.
Книга призначена для системних адміністраторів, спеціалістів у галузі інформаційних технологій, студентів вищих навчальних закладів.

computer-09-full computer-09-reverse-full Завгородний, В.Г.
Photoshop CS5 на 100 % / В.Г. Завгородний. – СПб.: Питер, 2011. – 352 с. : ил.Це детальне керівництво познайомить вас з новою версією найпопулярнішого графічного редактора Adobe ISBN 5– CS5. Книга буде корисна як новачкам, що освоюють дані додатки з нуля, так і досвідченим користувачам програми, які хочуть поглибити свої знання, дізнатися про корисні нововведення нової версії , навчитися комбінувати різні техніки й інструменти Photoshop.
Автори даного видання не ставили мету «розповісти все до останньої коми, чого б це не вартувало читачу», теорія в ньому скорочена до необхідного мінімуму, матеріал спрямовано, насамперед, на практичне засвоєння Photoshop. Тому вже з самого початку ви можете стати до роботи, відчути «віддачу» від книги і в результаті засвоїти Adobe Photoshop CS5 на всі 100 %.
computer-11-full computer-11-reverse-full

Еталонні служби MSA. – К.: Майкрософт Україна ; К.: Видавнича група BHV, 2005. – 912 с.
Microsoft Systems Architecture (MSA) – це еталонна архітектура, перевірена та випробувана в лабораторних умовах. MSА розроблено з метою забезпечення системних інтеграторів та IT – фахівців документацією, в якій платформу Microsoft подано як найнадійнішу для проведення бізнес – обчислень. Використовуючи цей посібник, можна побудувати високоефективну, захищену, масштабовану, керовану та надійну інфраструктуру підприємства. У посібнику детально описуються процеси проектування пристроїв та служб, які складають інформаційну інфраструктуру. Розглядаються мережі та обчислювальні пристрої, а також різноманітні технології зберігання даних. Докладно описані проектування та розгортання таких важливих служб, як мережева, файлів і друку, каталогів, сертифікації тощо. Велика увага приділяється службам керування, веб – застосувань і віддаленого доступу.